نیاتک، دپارتمان مجازی IT شما

۰۲۱ - ۲۶۷۱۲۱۹۴ - ۲۶۷۲۰۱۶۱

VOIP و خدمات IP Telehony:

در نیاتک، ما سیستم های VoIP مدیریت شده را به طور کامل ارائه می دهیم که هم متناسب با اندازه هر کسب و کار و هم متناسب با هر بودجه ای باشد.

بدون خطوط تلفن بیشتر

VOIP که کوتاه شده ی عبارت (Voice Over Internet Protocol) میباشد، به شما اجازه میدهد تا تماس های تلفنی تان را از روی بستر اینترنت به جای خطوط قدیمی آنالوگ برقرار نمایید! با استفاده از VOIP شما میتوانید تلفن ها، اطلاعات، کنفرانس های ویدیویی و Voice-Mail ها را در یک جا و بر روی یک شبکه داشته باشید. که همین امر سبب کاهش هزینه‌ها میگردد.

بهبود ارتباطات با VOIP

VoIP دارای ویژگی هایی است که شما را قادر می سازد تا کسب و کار خود را موثرتر و خلاقانه تر پیش ببرید. شما و کارمندانتان هنگامی که از منزل یا هر مکان راه دور دیگری مشغول کار هستید میتوانید به صورت ایمن به شبکه خود دسترسی داشته باشید و تنها کافیست دارای یک خط اینترنت پر سرعت باشید. با وجود ویژگی‌های تکمیلی ای مانند کنفرانس های ویدیویی میتوانید از ارتباطات بهتر خود با مشتریان و تیم های کاری خود لذت کامل را ببرید.

صرفه جویی در هزینه‌ها با VOIP

 به خاطر زیرساخت شبکه یکسان که هم برای اطلاعات و هم برای تماس های تلفن استفاده میگردد، هزینه‌های ماهانه شما به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند. VOIP یا همان IP Telephony به طور یکپارچه تماس های صوتی، اطلاعات، شبکه‌های بیسیم، کنفرانس های ویدیویی و هم چنین شبکه‌های پیام رسان را به صورت یک سرویس واحد به یکدیگر پیوند میدهد. مدیریت یک سیستم واحد بسیار راحت‌تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود مخوصا با استفاده از خدمات از راه دور نیاتک. در ضمن بسیار ساده خواهد بود که یک داخلی جدید تعریف کنید موقعی که نیروی کار جدیدی استخدام کرده‌اید و یا حتی دفاتر جدیدی را  به سازمان خود اضافه نموده اید، به همین ترتیب شما در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی به سزایی را شاهد خواهید بود.

خدمات مشتریان مؤثرتر با استفاده از VOIP

با استفاده از سیستم تلفنی خود بر روی بستر شبکه، تماس ها فارغ از مکان فیزیکیشان منتقل میشوند، تعداد کمتری مشتری پشت صف های انتظار شما خواهند بود، تعداد کمتری از مشتریان در لابه لای منوهای صوتی شما سردرگم خواهند شد که همین امور سبب بهبود خدمات مشتریان شما میگردد. به علاوه سیستم‌های VOIP نیاز به داشتن تلفن‌های رو میزی و دستگاه‌های اضافی کنار آن را نخواهند داشت.

راهکارهای جامع VOIP

ما میتوانیم با ارزیابی نیازهای شما بهترین راهکار VOIP را خدمتتان ارائه دهیم. در نیاتک ما دانش و تجربه گسترده ای در راه حل‌های تلفنی و شبکه ای داریم. مهندسین ما با کشف و ارزیابی نیازمندی های شما رویکرد استراتژیک خود را به پروژه IP Telephony شما می آورند، ما برای شما سرویس شخصی سازی شده درخور کسب و کار شما را ارائه میدهیم. بعد از فاز اجرا ما به کارمندان شما آموزش خواهیم داد که چگونه از این بستر به بهترین شکل استفاده کنند.

در کل مزایای استفاده از خدمات VOIP به شرح زیر میباشد:

 • امنیت بالاتر
 • دسترسی سریع‌تر
 • بهبود در همکاری اعضا
 • تسریع در موارد ارتقاء سیستم
 • کنفرانس های ویدیویی
 • فکس های تحت شبکه (FAX over IP)
 • ادغام با سیستم ایمیل
 • جابجایی فارغ از مکان فیزیکی
 • انعطاف
 • دسترسی تنها با یک شماره تماس / یک صندوق صوتی
 • پردازش تماس های قدرتمند و پیام رسانی