نیاتک، دپارتمان مجازی IT شما

۰۲۱ - ۲۶۷۱۲۱۹۴ - ۲۶۷۲۰۱۶۱

طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی

فروشگاه آنلاین اینترنتی چیست ؟

فروشگاه های اینترنتی آنلاین به وب سایت‌هایی گفته می‌شود که در آن علاوه بر نمایش محصولات و شرح ویژگی‌های آن‌ها به مشتری امکان پرداخت آنلاین و سفارش محصول را در سایت فروشگاهی آنلاین شما میدهد.

فروشگاه آنلاین شما بدون داشتن هزینه‌های رایج و گزاف یک فروشگاه سنتی به صورت شبانه‌روز و بدون وقفه در معرض دید و استفاده مشتریان میباشد. علاوه بر این شما همواره شانس دیده شدن محصولاتتان را توسط سایر کاربران اینترنتی که به دنبال پیدا کردن محصولاتی مشابه با محصولات شما هستند را خواهید داشت.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی

داشتن فروشگاه آنلاین اینترنتی احتیاج به وجود نیروی فنی کامپیوتری دارد ؟

بسیاری از صاحبین کسب و کارهای سنتی همواره برایشان این سؤال مطرح میباشد که آیا برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین اینترنتی نیاز به داشتن یک نیروی متخصص و برنامه نویس در کسب و کارشان دارند؟ جواب این سؤال را ما به شما میدهیم، برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نه نتها به یک نفر بلکه به وجود یک تیم فنی خبره و با تجربه در زمینه طراحی و توسعه فروشگاه های آنلاین اینترنتی نیاز میباشد، اما نکته ی مهم اینجاست که تیم کارشناسان نیاتک بعد از راه اندازی و توسعه ی فروشگاه آنلاین شما همواره جهت پشتیبانی و خدمت رسانی به مشتریان در کنارشان هستند، تا نیاز کسب و کارها به استخدام نیروهای فنی و برنامه نویس را به صفر برسانند، پس اگر به فکر توسعه ی کسب و کار خود هستید زمان را از دست ندهید و همین الان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل ساخت و ایجاد یک فروشگاه آنلاین اینترنتی چیست ؟

طراحی و توسعه ی فروشگاه آنلاین نیازمند طی شدن یک زنجیره از فعالیت‌های تخصصی و کارشناسی میباشد که ما در زیر به برخی از مهم ترین آن‌ها اشاره میکنیم.

 • برگزاری جلسات آشنایی با کسب و کار شما و آنالیز نیازمندی های اولیه
 • شناخت رقبای تجاری شما و آنالیز رتبه ی آن‌ها در صفحات جستجوی گوگل
 • شناسایی بازار های هدف بالقوه و آنالیز سلایق آن‌ها
 • مطابقت دادن نیازمندی های شما با خواسته‌ها و سلایق مشتریان آنلاین
 • طراحی گرافیکی سایت فروشگاه آنلاین شما مطابق با بازار هدف
 • توسعه و برنامه نویسی فروشگاه آنلاین به صورت کاملاً اختصاصی
 • طراحی ظاهر گرافیکی فروشگاه آنلاین به صورت ریسپانسیو جهت نمایش بر روی موبایل و تبلت و ...
 • جمع آوری اطلاعات اولیه محصولات جهت ورود آن‌ها به داخل فروشگاه آنلاین
 • نصب سیستم‌های گزارشگیر حرفه‌ای جهت آنالیز رفتار کاربران و آمار بازدید سایت
 • انجام اصلاحات احتمالی جهت سازگار ساختن سایت با رفتار کاربران
 • انجام مراحل سئو و بهینه سازی فروشگاه آنلاین جهت ارتقا رتبه فروشگاه آنلاین شما در گوگل
 • افزودن درگاه های اینترنتی مختلف جهت پایداری هر چه بیشتر در فروش بدون وقفه
طراحی سایت شرکتی و سازمانی

در این‌گونه وب سایت ، شما به معرفی کسب و کار خود ، خدمات ، پروژه های انجام شده ، راه‌های ارتباطی ، معرفی اعضا ، دریافت رزومه های استخدامی و ... میپردازید

مطالب بیشتر
طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی

طراحی و ساخت فروشگاه های آنلاین حرفه‌ای با پنل مدیریت فروش اختصاصی که بر اساس نیاز و استراتژی فروش هر مشتری به صورت اختصاصی نوشته می‌شود.

مطالب بیشتر
طراحی سایت اختصاصی و شخصی

طراحی و کدنویسی سایت‌های اختصاصی جهت پیاده‌سازی دقیق و کارآمد نیازمندی های مشتری به همراه ارائه پیشنهادهای ترکیبی از راهکارهای برنامه نویسی و مدیریت سیستمی جهت ارتقا کارایی و امنیت محصول نهایی تولید شده.

مطالب بیشتر
طراحی اتوماسیون اداری و اتوماسیون صنعتی

طراحی و توسعه ی اتوماسیون های اداری و اتوماسیون های صنعتی همراه با تیم کامل نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های صنعتی، خدمتی بی نظیر از شرکت نیاتک که تمامی نیازها را یکجا پاسخ میدهد.

مطالب بیشتر