نیاتک: دپارتمان مجازی IT سازمان شما

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

فروشگاه های آنلاین بهترین محل عرضه محصولات به شمار می‌روند زیرا تعداد بازدید کنندگان آن بسیار بیشتر از فروشگاه های سنتی است ، هرگز هزینه‌های آب و برق و … ندارد ، هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته باز است ، نیازی به فروشنده ندارد و …

اولین قدم در داشتن فروشگاه آنلاین چیست ؟

در ابتدا می بایست بازار هدف شما مشخص شود ، بر مبنای آن نوع طراحی ، نوع آلمان ها ، چیدمان صفحه و … برای تیم طراحی ما مشخص می‌شود و در نهایت این اجزا به ما در داشتن طرح های کاربر پسندتری کمک میکند.

ما برای شما چه میکنیم ؟

بر خلاف اکثر فروشگاه های آنلاین موجود بر روی اینترنت که همگی از پنل ها و قالب‌های از پیش ساخته شده استفاده میکنند ، تیم برنامه نویسی ما با اتکا به دانش فنی خود و همچنین طی جلسات متعدد با مشتری ، با توجه به نیاز و استراتژی های فروش هر مشتری برای آن مشتری و به صورت اختصاصی اقدام به طراحی و برنامه نویسی پنل ورود اطلاعات و مدیریت اطلاعات می نماید.

متفاوت باشید !!!

همانطور که میبینید اکثر فروشگاه های آنلاین ظاهر و باطنی شبیه یکدیگر دارند و شما در هنگام بازدید از این فروشگاه ها احساس خوبی را نخواهید داشت ، اما قطعاً فروشگاه های متفاوت (چه در ظاهر و چه در باطن) حس خرید و اطمینان بیشتری را در شما (به عنوان مشتری) ایجاد میکنند. پس صرف هزینه برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی خاص و اصولی یک سرمایه‌گذاری در نظر گرفته می‌شود نه یک هزینه!

طراحی سایت شرکتی و سازمانی

طراحی سایت شرکتی و سازمانی

در این‌گونه وب سایت ، شما به معرفی کسب و کار خود ، خدمات ، پروژه های انجام شده ، راه‌های ارتباطی ، معرفی اعضا ، دریافت رزومه های استخدامی و ... میپردازید

مطالب بیشتر
طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی و ساخت فروشگاه های آنلاین حرفه‌ای با پنل مدیریت فروش اختصاصی که بر اساس نیاز و استراتژی فروش هر مشتری به صورت اختصاصی نوشته می‌شود.

مطالب بیشتر
طراحی سایت  شخصی و رزومه آنلاین

طراحی سایت شخصی و رزومه آنلاین

هر شخصی میتواند برای معرفی بهتر و جامع‌تر خودش یک وب سایت شخصی داشته باشد در وب سایت‌های شخصی معمولاً بیوگرافی ، رزومه ، علایق ، تصاویر شخصی و همچنین راه‌های ارتباط با صاحب وب سایت در معرض دید عموم قرار میگیرد.

مطالب بیشتر