نیاتک، دپارتمان مجازی IT شما

۰۲۱ - ۲۶۷۱۲۱۹۴ - ۲۶۷۲۰۱۶۱

طراحی سایت اختصاصی و شخصی

طراحی سایت اختصاصی و شخصی سازی شده چیست ؟

بسیاری از مشاغل دارای نیازمندی های ویژه ای برای طراحی سایت هستند که در دسته بندی طراحی سایت‌های شرکتی و یا فروشگاه های آنلاین اینترنتی جای نمیگیرند، به عنوان مثال استارتاپ ها، گروه‌های وکلا، شرکت های هلدینگ، گروه‌های کاری، آژانس های مسافرتی، مجموعه های آموزشی، برگزار کنندگان نمایشگاه ها از این دست کسب و کارها میباشند.

اگر شما هم دارای نیازمندی های خاص در طراحی سایت میباشید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان فنی ما بهترین های خودشان را در اختیار شما بگذارند.

طراحی سایت اختصاصی و شخصی

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی و شخصی سازی شده

طی جلسات مشاوره، کارشناسان ما اقدام به جمع آوری اطلاعات اولیه و شناسایی نیازمندی های مشتریان میکنند، با آنالیز اهداف و بازارهای هدف کسب و کار مشتری، و با توجه به بودجه تعریف شده، یک پلن جامع از بایدها و نبایدهای فنی و بازرگانی به انضمام یک برنامه زمان بندی اجرا به مشتریان ارائه میگردد. پس از طراحی و توسعه ی محصول مورد نظر کارشناسان ما اقدام به آنالیز داده‌های آماری از تعداد بازدید کنندگان و نحوه رفتار آن‌ها بر روی سایت میکنند، تیم سئو و بهینه سازی سایت‌ با استفاده از این گزارش‌ها اقدام به اصلاح سایت در جهت سازگاری هر چه بیشتر با رفتار کاربران و راحتی دسترسی آن‌ها به محصولات، خدمات و مطالب روی سایت میکنند تا علاوه بر جلب رضایت هر چه بیشتر بازدیدکنندگان، رتبه ی سایت مشتری را ارتقاء بخشند تا در رتبه های بالای صفحات جستجوی گوگل قابل مشاهده برای کاربران باشد.

 

طراحی سایت شرکتی و سازمانی

در این‌گونه وب سایت ، شما به معرفی کسب و کار خود ، خدمات ، پروژه های انجام شده ، راه‌های ارتباطی ، معرفی اعضا ، دریافت رزومه های استخدامی و ... میپردازید

مطالب بیشتر
طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی

طراحی و ساخت فروشگاه های آنلاین حرفه‌ای با پنل مدیریت فروش اختصاصی که بر اساس نیاز و استراتژی فروش هر مشتری به صورت اختصاصی نوشته می‌شود.

مطالب بیشتر
طراحی سایت  اختصاصی و شخصی

طراحی و کدنویسی سایت‌های اختصاصی جهت پیاده‌سازی دقیق و کارآمد نیازمندی های مشتری به همراه ارائه پیشنهادهای ترکیبی از راهکارهای برنامه نویسی و مدیریت سیستمی جهت ارتقا کارایی و امنیت محصول نهایی تولید شده.

مطالب بیشتر
طراحی اتوماسیون اداری و  اتوماسیون صنعتی

طراحی و توسعه ی اتوماسیون های اداری و اتوماسیون های صنعتی همراه با تیم کامل نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های صنعتی، خدمتی بی نظیر از شرکت نیاتک که تمامی نیازها را یکجا پاسخ میدهد.

مطالب بیشتر