فروشگاه آنلاین

e-commerce websites

فروشگاه آنلاین

فروشگاه های آنلاین بهترین محل عرضه محصولات به شمار می‌روند زیرا تعداد بازدید کنندگان آن بسیار بیشتر از فروشگاه های سنتی است ، هرگز هزینه‌های آب و برق و … ندارد ، هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته باز است ، نیازی به فروشنده ندارد و …

اولین قدم در داشتن فروشگاه آنلاین چیست ؟

در ابتدا می بایست بازار هدف شما مشخص شود ، بر مبنای آن نوع طراحی ، نوع آلمان ها ، چیدمان صفحه و … برای تیم طراحی ما مشخص می‌شود و در نهایت این اجزا به ما در داشتن طرح های کاربر پسندتری کمک میکند.

ما برای شما چه میکنیم ؟

بر خلاف اکثر فروشگاه های آنلاین موجود بر روی اینترنت که همگی از پنل ها و قالب‌های از پیش ساخته شده استفاده میکنند ، تیم برنامه نویسی ما با اتکا به دانش فنی خود و همچنین طی جلسات متعدد با مشتری ، با توجه به نیاز و استراتژی های فروش هر مشتری برای آن مشتری و به صورت اختصاصی اقدام به طراحی و برنامه نویسی پنل ورود اطلاعات و مدیریت اطلاعات می نماید.

متفاوت باشید !!!

همانطور که میبینید اکثر فروشگاه های آنلاین ظاهر و باطنی شبیه یکدیگر دارند و شما در هنگام بازدید از این فروشگاه ها احساس خوبی را نخواهید داشت ، اما قطعاً فروشگاه های متفاوت (چه در ظاهر و چه در باطن) حس خرید و اطمینان بیشتری را در شما (به عنوان مشتری) ایجاد میکنند. پس صرف هزینه برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی خاص و اصولی یک سرمایه‌گذاری در نظر گرفته می‌شود نه یک هزینه!