وب سایت های شرکتی

company website

وب سایت های شرکتی

بدیهی است هر کسب و کاری برای دیده شدن نیازمند داشتن یک وب سایت می‌باشد ، امروزه شرکت های زیادی در حوزه طراحی وب سایت مشغول به خدمت رسانی می‌باشند اما چرا نیاتک ؟ نکته‌ای که ما را از سایرین متمایز میکند نحوه طراحی ، توسعه و تولیدات ما در دپارتمان وب می باشد.

ما از صفر تا صد کار را خودمان مینویسیم !!! ما قالب فروش نیستیم !!! ما کپی نمیکنیم

اما روند چگونه خواهد بود ؟

در ابتدا با توجه به نیاز و سلیقه مشتری طرح اولیه تهییه میگردد ،سپس تیم طراحی پس از پالایش های ترکیبی به طرح نهایی میرسد ، تیم توسعه و برنامه نویسی شروع به نوشتن وب سایت مشتری مینماید ، در این میان با در نظر گرفتن پتانسیل و نیروهای موجود در سمت مشتری اقدام به طراحی و توسعه ی پنل مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی و بهینه برای مشتری میکنیم. و در نهایت مشتری ما علاوه بر وب سایت چشم نواز و مدرن صاحب یک پنل مدیریت محتوای اختصاصی خودش نیز می باشد.

اما چرا پنل اختصاصی ؟؟؟

تجربه به ما ثابت کرده که بهترین نتیجه در یک پروژه در گرو در نظر گرفتن شرایط هر کسب و کار و نیروهای حاضر و فعال در آن می‌باشد . پنل های طراحی شده توسط دپارتمان وب نیاتک دقیقاً منطبق با پتانسیل های موجود در فضای کاری مشتری میباشد به علاوه ما اعتقاد داریم که نرم افزاری های محبوب و معروف جهانی برای فضای کاری ایران مناسب نمی باشند و ما برای دستیابی به بهترین نتیجه می بایست نسخه های بومی و محلی خودمان را گسترش دهیم و سعی کنیم در خور شرایطمان نرم افزارهایمان را تولید کنیم به جای اینکه سعی کنیم شرایطمان را به زور به سیستم خارجیمان بخورونیم !!

امروزه با همه گیر شدن دستگاه‌های هوشمند و همچنین امکان دسترسی راحت به اینترنت ، وب سایت شما نیازمند دیده شدن بدون نقص بر روی این طیف وسیع از نمایشگرها می‌باشد ، تمامی طراحی های ما بر پایه اصولی‌ترین روش‌های واکنش گرایی (Responsive Design) می باشد.

اگر شما هم به وب سایتی منحصر به فرد با سایر رقبای تجاریتان نیاز دارید و اگر قصد دارید در حوزه اینترنت هم قدرت کسب و کارتان را به رخ سایرین بکشید حتماً با مشاوران ما در دپارتمان وب تماس بگیرید ، ما بهترین ها را برایتان انجام خواهیم دید.