طراحی و توسعه

ما توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب هستیم ، تحت وب بودن محصولات ما سبب شده است که کاربران به راحتی بتوانند تنها از طریق مرورگر های خود مانند گوگل کروم و یا اینترنت اکسپلورر اقدام به انجام فعالیت های خود بکنند ، از مزیت های دیگر تحت وب بودن محصولات ما عدم وابستگی آنها به سیستم عامل می باشد (قابل اجرا بر روی تمامی سیستم عامل ها) ، مشتریان میتوانند محصولات سفارشی خود را از طریق تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به شبکه را دارند (مانند تلفن های همراه هوشمند ؛ تبلت ها ، تلوزیون های هوشمند و ...) استفاده نمایند.


اتوماسیون های سفارشی

ما در امر طراحی و توسعه ی اتوماسیون های اداری برای مدیریت کردن چرخه های کاری کسب و کارهای کوچک (شرکت ها) تا بزرگ (سازمان ها و مراکز) متخصص هستیم، بیشتر فعالیت های روزمره کسب و کار شما امکان مدیریت و انجام شدن توسط سیستم های اتوماسیون گونه را دارند ، همین امر سبب میشود تا شما بتوانید با نیروی کار کمتر به انجام فعالیت های خود بپردازید و همچنین بهره وری نیروهای خود را تا چندین برابر افزایش بدهید، برای مثال در حال حاضر بخش طراحی و توسعه شرکت نیاتک در حال توسعه و کدنویسی یکی از کاملترین و تخصصی ترین اتوماسیون های مدیریت یکپارچه پروژه برای شرکت های مرتبط با بخش نفت و گاز و پتروشیمی ها می باشد که از طریق این سیستم میتوانند تمامی فعالیت های تدارکات و همچنین مدارک فنی و مهندسی خود را به دقت و بدون خطا پیگیری نمایند. اگر شما هم به فکر مکانیزه شدن چرخه های کاری کسب و کار خود جهت بالارفتن ضریب عملکرد سازمان خود هستید میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با بخش طراحی و توسعه نیاتک تماس بگیرید.


طراحی وب سایت

در حال حاضر وب سایت های اینترنتی بهترین و موثرترین روش معرفی و نمایش کسب و کارها هستند، وب سایت شرکت شما بدون تعطیلی و تمام وقت برای مشتریان شما قابل دسترس خواهد بود. همچنین به علت فراگیر شدن تجهیزات هوشمند مانند تلفن های همراه، تبلت ها، لپ تاپ ها، تلوزیون های هوشمند و ... وب سایت شما می بایست برای دیده شدن بر روی انواع مختلف این دستگاه ها به صورت واکنش گرا طراحی و تولید شود. اگر وب سایت شما به صورت واکنش گرا تولید نشود بینندگان شما قادر نخواهند بود قسمتی از وب سایت شما را مشاهده کنند، ما وب سایت شما را بر اساس به روز ترین تکنیک های واکنش گرا بودن طراحی و تولید میکنیم و مشتریان ما میتوانند اطمینان صد در صدی از کامل دیده شدن وب سایت خود توسط مشتریانشان را حاصل نمایند.

LiveZilla Live Chat Software